| Symbol oferty | VN1-MS-6759 |
| Powierzchnia | 61,40 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 61,40 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Piętro | 4 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Stan lokalu | do remontu |
| Mies. czynsz admin. | 900 PLN |
| Okna | PCV |
| Balkon | loggia |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 1997 |
| Usytuowanie | środkowe |
| piwnica | tak, 4,10 m² |
| Pomieszczenia | |
| Rodzaj kuchni | jasna z oknem |
| Typ łazienki | razem z wc |
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ!
ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY ---790-790-861---
PRZESTRONNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻĄ LOGGIĄ
Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 61,40 m², położone na ostatnim, 4. piętrze budynku z 1997 roku na spokojnym i cenionym osiedlu Zastalowskim. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4,10 m² oraz duża loggia, idealna do wypoczynku.
Lokal wyróżnia się dwustronnym układem (wschód–zachód), dzięki czemu mieszkanie jest jasne i dobrze doświetlone przez cały dzień.
Mieszkanie posiada bardzo komfortowy i ustawny rozkład pomieszczeń:
- przestronny salon – 26,8 m²
- sypialnia – 12,5 m²
- oddzielna, jasna kuchnia z oknem – 10,8 m²
- łazienka – 3,8 m²
- przedpokój – 7,5 m²
Dużym atutem nieruchomości jest możliwość połączenia salonu z kuchnią i stworzenia nowoczesnego aneksu, co pozwala na wydzielenie dodatkowego pokoju i uzyskanie mieszkania 3-pokojowego.
Mieszkanie wymaga remontu głównie w zakresie kuchni i łazienki, co daje nowemu właścicielowi możliwość urządzenia wnętrza według własnego gustu i potrzeb.
W lokalu znajdują się:
- panele podłogowe w dobrym stanie
- okna plastikowe z roletami wewnętrznymi w każdym pomieszczeniu
- drzwi wejściowe antywłamaniowe
- instalacja elektryczna miedziana
Budynek jest zadbany i dobrze utrzymany. Klatka schodowa została odnowiona ok. 7 lat temu. Docieplono front budynku. Wykonano dodatkową izolację wdmuchiwaną między stropem a dachem, co znacząco ogranicza straty ciepła i przekłada się na niższe koszty ogrzewania. Przed blokiem znajduje się parking dostępny dla mieszkańców.
Mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą (brak obciążeń i roszczeń). Obecni gospodarze są pierwszymi właścicielami nieruchomości.
To idealna propozycja dla osób szukających przestronnego mieszkania do własnej aranżacji lub dla inwestorów poszukujących nieruchomości z dużym potencjałem.
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia prezentacji mieszkania pod numerem 790-790-861
Więcej zdjęć oraz danych technicznych oferty, na naszej stronie www.villa-nieruchomosci.com nr oferty 6759
Zainteresowała Cię ta oferta? Nie trać czasu, zadzwoń!
Zapraszam na prezentację 790-790-861 biuro 68-455-50-44
*** Pomagamy przy uzyskaniu kredytu.
*** Nasze biuro jest bezpieczne dla klienta posiadamy licencje nr 9994 nadaną przez Ministra Infrastruktury!!
*** Serdecznie zapraszamy do naszego biura: Zielona Góra, Al. Konstytucji 3 Maja 15
*** Więcej ciekawych ofert na www.villa-nieruchomosci.com
*** Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do KW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
VAT od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Agent