wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

VILLA Nieruchomości

Zielona Góra
Al. Konstytucji 3 Maja 15

email: zg@villa-nieruchomosci.com
Telefon: 68-455-50-44
Telefon: 600-181-433
skype: villa-nieruchomosci

Wrocław
e-mail: wro@villa-nieruchomosci.com

Telefon: 600-181-433
skype: villa-nieruchomosci

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek-Piątek 10-17

Szanowni Klienci zdarza się, że wciągu urzędowania biura
w godzinach mocno popołudniowych jesteśmy w terenie na prezentacjach,
sugerujemy po godzinie 15:30 przed przyjściem do biura o telefon 68-455-50-44.

Pracujemy w soboty i niedziele po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym!

Serdecznie zapraszamy.

O firmie

A | A | A

Historia

Biuro nieruchomości Villa powstało w 2008roku, aby świadczyć Państwu profesjonalne usługi z zakresu pośrednictwa nieruchomości. Hasłem przewodnim naszego biura jest partnerstwo, chcemy być dla Państwa doradcami i partnerami w nieruchomościach. Założeniem Biura Nieruchomości Villa jest kompleksowa obsługa polegająca na dokładnym przygotowaniu transakcji, oraz dogłębnym sprawdzeniu dokumentów pod względem prawnym, przez co nieustannie doskonalimy nasze kwalifikacje. Wiemy jak ważny jest zakup nowego mieszkania, domu czy działki. Jest to inwestycja, która niesie ze sobą dużo emocji i radości. Dlatego też nasz zespół pośredników zajmuje się każdą transakcją ze szczególną uwagą i poświęceniem.

Doświadczenie

Swoje doświadczenie Villa pozyskała na trudnym, ale jak i ciekawym wrocławskim rynku nieruchomości. Naszą dewizą jest solidność i wiarygodność. Firmę kreuje  doświadczony zespół agentów gotowy do podjęcia każdego wyzwania. Nasza baza danych obejmuje wiele gotowych ofert nieruchomości na terenie województwa lubuskiego oraz dolnośląskiego. Przygotowujemy także ofertę indywidualną, według określonych potrzeb klienta. Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości na terenie całego kraju.

Certyfikaty i uprawnienia

Posiadamy wszelki uprawnienia nadane przez Ministerstwo Infrastruktury- Licencja Zawodowa w zakresie Pośrednictwa Nieruchomości nr 9994 oraz obowiązkowe ubezpieczenie z zakresie odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy członkami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości – należymy do Lubuskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Kredyty

Dla Państwa wygody pomagamy w kredytowaniu kupowanych nieruchomości, współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi w Polsce.

Oddziały Biura Villa

Zapaszmy do naszych oddziałów. Mamy szczerą nadzieję, że już wkrótce dołączą Państwo do grona naszych klientów i współpracowników.

Julita Szymańska oraz zespół Villa nieruchomości


Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony

Oferujemy nieruchomości w kategoriach: działki Zielona Góra i mieszkania Zielona Góra.
****U NAS ZNAJDZIESZ WSZYSTKIE OFERTY Z RYNKU DEWELOPERSKIEGO --- ZADZWOŃ PO OFERTĘ 68-455-50-44****